(1224.150S)-Swivel Base for 6" Facom/USAG 1224 Series Vice (5 available at this price)
1 Lbs
 In stock
Description:
Swivel Base for 150mm (6") Facom & USAG 1224 Series Vices (1224.150S) - converts fixed base bench vice to a 360 degree swivel base vice. This items can only be used with the 1224.150 vices (Facom or USAG).  This is a Facom branded item.
Viewed Products
  Currently out of Stock
Facom Bi-Hard Cobalt Hacksaw Blade-10 tooth per cm (668A.10) - the new 668 Series...