(TRI.MD200EMA) -Triangle File with Handle-Second Cut (200mm)
Lbs
In stock
Qty:
30.95
Add to Basket
In your cart
Add to Basket
Notify me when in stock
Viewed Products
In stock
(VFA.600)-Carbide Cutter (6x18mm shank)(Profile #1) (Facom) (1 at this price)
Facom VFA600 Tungsten Carbide Cutters (Profile #1) - 6x18mm shank Right hand...
(54.M4B)-Handle for 54A Series HD Ring Wrenches-34" (USAG only) (Freight) (1 available at this price)
USAG Handle for 54A Series Heavy Duty Ring Wrenches-34" (54.M4B) - this is the...
(40.42LA)-Combination Wrench (Extra Long)-42mm (Facom)
Facom High Torque Combination Wrench-42mm (40.42LA) Cold forged vanachrome...
(11.32)-Torque Wrench Open End Attachment-32mm (14x18mm)
Facom Open End Torque Wrench Attachment (32mm) - for 1/2" and 3/4" drive...