(1003B.68E) -Soldering Iron-68w (for use with 1003B.E) (1 available at this price)
0.3 Lbs
 In stock
Description:
Facom Electronic Soldering Iron - 68w (1003B.68E) ........for use 1003B.E
  • Power: 68 W.
  • Supply voltage: 220 - 240 V ~ 50/60 Hz 110 - 120 V ~ 50/60 Hz.
  • Dimensions: L x handle ø / 175 mm x 12 mm.
  • Cable length: 950mm.